Turniej AP Zina Cup 2018

Znakomity występ Juniora Zacisze 2008 na turnieju AP Zina Cup 2018.
Turniej zaczeliśmy od fazy grupowej w której rozegraliśmy trzy mecze. Graliśmy dobrze aczkolwiek brakowało w tych spotkaniach wykończenia sytuacji bramkowych. Graliśmy z AP Zina I, Junakiem Warszawa i AP Zina III. Zdobyliśmy tylko 1 punkt. Zajęliśmy 4 miejsce i mieliśmy zagrać w ćwierćfinałe z zespołem który zajął 1 miejsce w drugiej grupie, czyli z Okęciem Warszawa. Ten mecz był przełomowy. Od początku to my byliśmy lepszym zespołem. Oddawaliśmy więcej strzałów. Swietnym strzałem popisał się Antek Oszmiański i pokonał bramkarza. Mecz zakończył się zwycięstwem. I to my przeszliśmy do półfinału. O finał rywalizowaIiśmy z Olimpią Warszawa . Ponownie to my dominowaliśmy. Graliśmy bardzo dobrze. Wygraliśmy 2-0. Po jednej bramce strzelili Antek Oszmiański oraz Kuba Mazur. Finał przegraliśmy z AP Zina I . Trener był bardzo dumny z z tego jak zaprezentowali się chłopcy . Na wyróżnienie zasługuje Antek Oszmiański który strzelił 4 bramki w tym turnieju i znakomicie wywiązał się z roli lidera naszej drużyny . Każdy z chłopców zasługuje na wielkie brawa i gratulacje za znakomity turniej.
Skład drużyny, który zajął II miejsce :
Jacek Bańkowski, Mikołaj Sobociński (C), Piotr Nagalski, Antoni Oszmiański, Kuba Mazur, Wiktor Wnuk, Adam Kordasiewicz, Michał Borowski .

Udostępnij!

Share on facebook
Share on email

Sprawdź inne wspisy

Chcesz być częścią zespołu?

Dołącz do nas i rozpocznij swoją przygodę!