Dla Rodzica

Dokumenty do pobrania – sprawdź

Ubezpieczenie

Zawodnicy UKS Junior Zacisze są zobowiązani do wykupienia rocznego ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków obejmujące udział zawodnika w zajęciach sportowych (ok.40zł/os.). Ubezpieczenie należy wykupić za pośrednictwem UKS Junior Zacisze. Proszę kontaktować się z agentem – Pan Grzegorz 730790204

Składki członkowskie

Zawodnicy grup szkoleniowych  w kategorii trampkarz i młodzik (grających w rozgrywkach MZPN) : 220 zł/mc + 180 zł/runda piłkarska (dwie rundy w roku)

Zawodnicy grup szkoleniowych w kategorii orlik, żak : 200 zł/mc + 180 zł/runda piłkarska (dwie rundy w roku)

Zawodnicy grup rekreacyjnych : 200 zł + 100/runda piłkarska (dwie rundy w roku)

Zawodnicy grup przedszkolnych – 180 zł/mc

Zawodnicy sekcji Akrobatyka – 120 zł/mc

Wpisowe –  jednorazowa składka członkowska dla nowych członków wynosi 50 zł.

Zniżka rodzinna od ww. składek członkowskich wynosi:
Jedno dziecko z kartą dużej rodziny : rabat 5 %
Dwoje rodzeństwa – 380 zł/mc.
Troje rodzeństwa – 480 zł/mc.

Badania Lekarskie

Zgodnie z regulaminem UKS Junior Zacisze, każdy zawodnik biorący udział w rozgrywkach ligowych ma obowiązek wykonywać raz na 6 miesięcy badania lekarskie i uzyskać zaświadczenie od lekarza medycyny sportowej.  Konsultacje z lekarzem medycyny sportowej organizowane są za pośrednictwem UKS Junior Zacisze. Umówiony termin konsultacji będzie z wyprzedzeniem podany do informacji poprzez stronę internetową oraz na pocztę elektroniczną rodziców. Koszt badania lekarskiego i uzyskania zaświadczenia wynosi ok 40zł/os. Jeżeli zawodnik wyraża chęć uzyskania zaświadczenia od lekarza medycyny sportowej we własny zakresie, należy powiadomić o tym wcześniej trenera i dostarczyć zaświadczenie we wskazanym terminie.

Sprzęt sportowy

Strój sportowy, w którym trenujemy to profesjonalny personalizowany stój piłkarski  z herbem Klubu oraz numerem i nazwiskiem zawodnika na koszulce. Podstawowy komplet piłkarski obejmuje personalizowaną koszulkę piłkarską, spodenki i getry. Strój zawodnika jest wizytówką Klubu, dlatego personalizowany komplet piłkarski UKS Junior jest obowiązkowym elementem członkostwa.

Od niedawna Klub nawiązał współpracę z firmą Sport-active, która zapewni naszym zawodnikom komfortowe zamawianie sprzętu treningowego.

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego: ul. Kijowska 11, 03-743 Warszawa

Wkrótce na naszej stronie dostępny będzie katalog sprzętu sportowego dla naszych zawodników.