Dołącz do nas

           UKS Junior Zacisze to klub piłkarski stworzony z miłości do futbolu. To co kochamy w futbolu to jego nieprzewidywalność, równość, dawanie szans na zwycięstwo nawet tym z pozoru słabszym, dlatego w UKS Junior Zacisze może trenować każdy, bez względu na poziom sprawności fizycznej. Nie prowadzimy selekcji zawodników oraz dostosowujemy poziom zajęć do możliwości dziecka. Wykorzystując lata własnych doświadczeń piłkarskich i trenerskich dbamy o rozwój psychofizyczny, doskonalenie uzdolnień sportowych, a także wychowanie i kształtowanie pozytywnych cech charakteru Zawodników. Pamiętamy, że piłka nożna ma być dla młodych ludzi zabawą, w czasie której uczą się elementów technicznych i taktycznych z zakresu tej dyscypliny. UKS Junior Zacisze dąży do przekazania swoim zawodnikom wartości takich jak wzajemny szacunek, będący kluczową zasadą piłki nożnej oraz szacunek do gry, przepisów, przeciwników czy kibiców. Wspólne cele do których dążymy budują wspólnotę dzieci i rodziców UKS Junior Zacisze. Treningi najmłodszych grup treningowych w UKS Junior odbywają się na terenie szkół podstawowych, aby ułatwić rodzicom organizację oferujemy odbieranie dzieci ze świetlicy szkolnej. W UKS Junior Zacisze zawodnicy mają szanse rywalizować w rozgrywkach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.
             Jeżeli czujesz, że chcesz spróbować swoich sił, przyjdź do nas i trenuj z nami! Pierwszy trening gratis!

Aby dołączyć do grona zawodników UKS Junior Zacisze należy dopełnić kilku formalności. Na początek konieczne jest zapoznanie się z Regulaminem i Deklaracją członkowską, a następnie dostarczenie wypełnionej Deklaracji członkowskiej do trenera. Wypełnienie i podpisanie Deklaracji jest równoznaczne z zaakceptowaniem Regulaminu przez Zawodnika i Opiekuna. Ostatnim krokiem jest opłacenie składki członkowskiej (informacje w zakładce: Składka członkowska).

Jak przygotować się na pierwszy trening?

  1. Zabieramy ze sobą: wygodny strój sportowy (koszulka, spodenki lub dres), obuwie sportowe (halówki, żwirówki), wodę do picia, piłkę (opcjonalnie)
  2. Drukujemy i wypełniamy deklarację członkowską (przekazujemy trenerowi przed treningiem lub przesyłamy na e-mail uksjunior_zacisze@o2.pl