Junior Zacisze 2011 zwycięża!

W drugiej kolejce zmierzyliśmy się z zespołem UKS Orły Zielonka. Spotkanie było niezwykle emocjonujące i wyrównane. Dopiero przy wyniku 3:2 dla nas nie oddaliśmy już do końca meczu prowadzenia. Zespół gospodarzy dzielnie walczył do końca. Mecz zakończył się wynikiem 8:5. Wielkie brawa dla naszej najmłodszej grupy rocznikowej za kolejne zwycięstwo w Lidze Mazowieckiej!
Skład : Bartek Wiliński , Adaś Hardejewicz©, Marcel Sobociński , Grześ Danko , Staś Nocuń, Szymon Lendas, Piotr Chojnacki
Bramki : 2x Marcel , 2 x Staś , 3x Grześ , Adaś
Asysty : 2x Marcel , 2 x Staś

Udostępnij!

Share on facebook
Share on email

Sprawdź inne wspisy

Komunikat: Odwołane treningi

Z niezwykłą przykrością pragniemy państwa poinformować, że treningi wakacyjne w dniach 02.08 – 08.08 nie odbędą się. Zapraszamy na treningi

Chcesz być częścią zespołu?

Dołącz do nas i rozpocznij swoją przygodę!