Kolejna Wygrana Juniora Zacisze 2018!

Zwycięstwo! Kolejna Wygrana Juniora Zacisze 2008!

W sobotę, 6 grudnia odbyła się 3 kolejka Kids Soccer League rocznika 2008. Mecz rozegraliśmy z zespołem UKS BBS Irzyk. Na ten mecz powrócili już wszyscy zawodnicy, którzy z powodu choroby nie mogli być na meczu 2 kolejki , który niestety przegraliśmy. Chłopcy po raz kolejny zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Graliśmy szybko, grając na jeden, dwa kontakty. Stwarzając sobie mnóstwo okazji bramkowych. Mecz wygraliśmy zasłużenie 6 : 1 .
Skład drużyny Juniora Zacisze:
Jacek Bańkowski, Michał Borowski, Piotr Radzki, Piotr Nagalski, Mikołaj Sobociński (C), Kuba Mazur, Bartłomiej Winter, Cyprian Kowalski, Wiktor Wnuk, Adam Kordasiewicz.

Sprawdź inne wspisy

Odlotowe półkolonie…

FERIE ZIMOWE Z UKS JUNIOR ZACISZE   Ruszyły zapisy na półkolonie w ramach przerwy zimowej Półkolonie dla zawodników i zawodniczek

Komunikat: Odwołane treningi

Z niezwykłą przykrością pragniemy państwa poinformować, że treningi wakacyjne w dniach 02.08 – 08.08 nie odbędą się. Zapraszamy na treningi

Chcesz być częścią zespołu?

Dołącz do nas i rozpocznij swoją przygodę!