Nasza Oferta

Piłka Nożna | Akrobatyka | Koszykówka

Dołącz do UKS Junior Zacisze!

Marzysz o tym, by Twoje dziecko rozwijało swoje talenty sportowe, nawiązywało nowe przyjaźnie i spędzało czas w aktywny sposób? UKS Junior Zacisze to klub sportowy z serca warszawskiego Targówka, który łączy pasję do sportu z profesjonalnym podejściem do treningu. Oferujemy zajęcia w trzech wyjątkowych sekcjach sportowych: piłce nożnej, akrobatyce i koszykówce. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko ma już doświadczenie, czy dopiero zaczyna swoją przygodę ze sportem, u nas znajdzie coś dla siebie!

Dodatkowo, organizujemy obozy i półkolonie, które łączą intensywny trening sportowy z fantastyczną zabawą. To idealna okazja, aby dziecko w pełni zanurzyło się w świecie sportu, spędziło czas na świeżym powietrzu, a przy tym rozwijało swoje umiejętności. Obozy to nie tylko szansa na poprawę kondycji, ale także na budowanie nowych przyjaźni i wspólne przeżywanie niezapomnianych chwil!

Sekcja Piłki Nożnej – Twoje dziecko na drodze do sukcesu!

Nasza sekcja piłki nożnej to serce UKS Junior Zacisze! Piłka nożna to nie tylko sport – to szkoła charakteru, pracy zespołowej i dyscypliny. Pod okiem doświadczonych trenerów Twoje dziecko rozwinie umiejętności techniczne, nauczy się zasad fair play i poczuje emocje prawdziwej rywalizacji na boisku! Treningi są dostosowane do różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania, dzięki czemu każde dziecko może poczuć się jak młody mistrz. Dołącz do naszej drużyny – tutaj budujemy przyszłych zwycięzców!

Sekcja Akrobatyki – skocz z nami w świat pełen energii!

Dla tych, którzy kochają ruch, wyzwania i widowiskowe figury, sekcja akrobatyki jest strzałem w dziesiątkę! Z nami Twoje dziecko odkryje niesamowite możliwości swojego ciała, ucząc się równowagi, gibkości i siły. Wspieramy rozwój motoryczny, ale także uczymy wytrwałości i pewności siebie. Każdy trening to krok naprzód – od podstaw gimnastyki po bardziej zaawansowane elementy akrobatyczne. Sprawdź, jak szybko Twój młody akrobata poczuje się pewnie i osiągnie spektakularne postępy!

Sekcja Koszykówki – celuj wysoko z UKS Junior Zacisze!

Jeśli Twoje dziecko uwielbia gry zespołowe i marzy o koszykarskich emocjach, nasza sekcja koszykówki to idealne miejsce! Uczymy nie tylko techniki – precyzyjnych rzutów, dynamicznego dryblingu czy skutecznej obrony – ale także współpracy, taktycznego myślenia i ducha sportowej rywalizacji. Pod okiem naszych trenerów, młodzi zawodnicy zdobywają umiejętności, które pozwolą im się wyróżnić na boisku. Razem celujemy wysoko, zawsze walcząc do ostatniego gwizdka!

Nie zwlekaj – dołącz do UKS Junior Zacisze i spraw, by Twoje dziecko czerpało radość z aktywności fizycznej, rozwijało swoje talenty i zdobywało pewność siebie. Sport to nie tylko zdrowie, ale także szkoła życia! Nasze drzwi są zawsze otwarte – czekamy na Ciebie i Twoje dziecko!

W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Wszelkich informacji chętnie udzielimy osobiście, mailowo lub telefonicznie.

Zapisz swoje dziecko już teraz!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

adres e-mail: [email protected]

Telefon: 535-459-534